MENU

Strefa przedsiębiorcy

Czym jest tarcza 4.0?

Webinar dla przedsiębiorców

W kolejnym odcinku serii webinarów, tworzonych przez money.pl we współpracy z mBankiem, Sebastian Ogórek rozmawia z ekspertami o tarczy 4.0. W webinarze znajdziemy odpowiedzi m.in. na takie pytania jak: Czym jest tarcza 4.0 i co w niej znajdziemy? Co to jest fundusz Fundusz Dopłat do Oprocentowania? Kto może skorzystać z finansowania w ramach tarczy 4.0 ?Jak wygląda proces przyznawania dopłat?

Biznes w sieci? To najlepszy moment

Wielu się tego obawia, ale jeszcze więcej próbuje. I nawet jeśli jest to dla nich zupełna nowość, mają dużą szansę odnieść sukces. Handel internetowy w Polsce jest dopiero na początku swojej drogi. Wygrają ci, którzy wejdą w ten świat właśnie teraz, pozostawiając konkurencję… offline.

więcej >

Sprzedaż w internecie. Musisz to wiedzieć, by zacząć handlować

Sklep internetowy to coraz popularniejszy sposób na biznes. Jego założenie jest proste i szybkie, ale wiąże się z wieloma wyzwaniami, które nie wszyscy biorą pod uwagę. Jeśli nie masz o nich pojęcia, w tym biznesie łatwiej będzie o porażkę niż sukces.

więcej >

Biznes przenosimy do Internetu. To nie musi być trudne i drogie

Początkujący w tej dziedzinie przedsiębiorcy mają dziś dostęp do wielu platform i systemów, które pozwalają na szybką i w miarę bezproblemową przeprowadzkę do świata online.

więcej >

Własna firma od zera. Najczęściej popełniane błędy

Samodzielna księgowość czy wsparcie profesjonalisty? Jaką formę opodatkowania wybrać? Jak rozliczyć koszty? Każdy przedsiębiorca już na starcie mierzy się z mnóstwem niezrozumiałych zagadnień. Stawka w tej grze jest wysoka. Od odpowiedzi zależy sukces prowadzonej działalności.

więcej >

e-Biznes w czasie pandemii. Jak przenieść firmę do internetu?

Inwestycja: 0 zł, koszty: 0 zł, zaangażowanie: 100 proc. To przepis na szybkie i skuteczne przeniesienie biznesu do sieci. Dla wielu firm, które z powodu pandemii musiały zmienić zasady rynkowej gry, internet jest dziś jedyną szansą na przetrwanie.

więcej >

Księgowość domowa czy biuro rachunkowe? To jedno z najtrudniejszych pytań w małej firmie

Czy mogę zaoszczędzić na księgowej i samodzielnie rozliczać wydatki firmowe? Obowiązku korzystania z pomocy biura rachunkowego nie ma. Tyle że ryzyko popełnienia błędu, a co za tym idzie otrzymania potencjalnych kar, jest naprawdę duże.

więcej >
ZOBACZ POZOSTAŁE ARTYKUŁY
Wyłącz Adblocka, aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony.