MENU

Strefa przedsiębiorcy

Jak w 48 h zacząć sprzedawać przez internet?

Webinar dla przedsiębiorców

Kto może i powinien sprzedawać w sieci? Czy to się opłaca? Jak sprzedawać online? Jak się rozliczać? Na te i wiele innych pytań odpowiedzieli eksperci w kolejnym odcinku webinarów, tworzonych we współpracy mBanku i money.pl.

Sprzedaż w internecie. Musisz to wiedzieć, by zacząć handlować

Sklep internetowy to coraz popularniejszy sposób na biznes. Jego założenie jest proste i szybkie, ale wiąże się z wieloma wyzwaniami, które nie wszyscy biorą pod uwagę. Jeśli nie masz o nich pojęcia, w tym biznesie łatwiej będzie o porażkę niż sukces.

więcej >

Biznes przenosimy do Internetu. To nie musi być trudne i drogie

Początkujący w tej dziedzinie przedsiębiorcy mają dziś dostęp do wielu platform i systemów, które pozwalają na szybką i w miarę bezproblemową przeprowadzkę do świata online.

więcej >

Własna firma od zera. Najczęściej popełniane błędy

Samodzielna księgowość czy wsparcie profesjonalisty? Jaką formę opodatkowania wybrać? Jak rozliczyć koszty? Każdy przedsiębiorca już na starcie mierzy się z mnóstwem niezrozumiałych zagadnień. Stawka w tej grze jest wysoka. Od odpowiedzi zależy sukces prowadzonej działalności.

więcej >

e-Biznes w czasie pandemii. Jak przenieść firmę do internetu?

Inwestycja: 0 zł, koszty: 0 zł, zaangażowanie: 100 proc. To przepis na szybkie i skuteczne przeniesienie biznesu do sieci. Dla wielu firm, które z powodu pandemii musiały zmienić zasady rynkowej gry, internet jest dziś jedyną szansą na przetrwanie.

więcej >

Księgowość domowa czy biuro rachunkowe? To jedno z najtrudniejszych pytań w małej firmie

Czy mogę zaoszczędzić na księgowej i samodzielnie rozliczać wydatki firmowe? Obowiązku korzystania z pomocy biura rachunkowego nie ma. Tyle że ryzyko popełnienia błędu, a co za tym idzie otrzymania potencjalnych kar, jest naprawdę duże.

więcej >
ZOBACZ POZOSTAŁE ARTYKUŁY
Wyłącz Adblocka, aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony.