MENU

Strefa przedsiębiorcy

Firma od zera w epidemii? Jak zrobić to szybko i bezpiecznie

Webinar dla przedsiębiorców

W kolejnym odcinku serii webinarów, tworzonych przez money.pl we współpracy z mBankiem, Sebastian Ogórek rozmawia z ekspertami czy założenie firmy w trakcie koronawirusa to dobry pomysł. W webinarze znajdziemy odpowiedzi m.in. na takie pytania jak: Jak założyć dziś firmę? Ile kosztuje firma? Jak prowadzić firmę w dobie pandemii?

Nowa firma w czasie epidemii? To ma sens

Gospodarka się zamyka, prognozy są coraz bardziej pesymistyczne. Czy to czas na myślenie o otwarciu własnego biznesu? Oczywiście!

więcej >

Dopłaty do oprocentowania kredytów. Także dla firm jednoosobowych działalności gospodarczych

Tarcza 4.0 wprowadza rozwiązania, które mają pomóc w utrzymaniu firmy i miejsc pracy podczas epidemii Covid-19. Do najważniejszych dla przedsiębiorców form wsparcia należą dopłaty do odsetek od kredytów obrotowych. To jeden z tych programów, w którym ważna jest kolejność zgłoszeń.

więcej >

Problemy z płynnością w firmie? Skorzystaj z rządowych dopłat do odsetek

Nawet 3,5 mln zł mogą otrzymać przedsiębiorcy, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej z powodu pandemii COVID-19. Kredyty obrotowe z 12-miesięczną dopłatą do oprocentowania dostępne są tylko do końca tego roku.

więcej >

Biznes w sieci? To najlepszy moment

Wielu się tego obawia, ale jeszcze więcej próbuje. I nawet jeśli jest to dla nich zupełna nowość, mają dużą szansę odnieść sukces. Handel internetowy w Polsce jest dopiero na początku swojej drogi. Wygrają ci, którzy wejdą w ten świat właśnie teraz, pozostawiając konkurencję… offline.

więcej >

Sprzedaż w internecie. Musisz to wiedzieć, by zacząć handlować

Sklep internetowy to coraz popularniejszy sposób na biznes. Jego założenie jest proste i szybkie, ale wiąże się z wieloma wyzwaniami, które nie wszyscy biorą pod uwagę. Jeśli nie masz o nich pojęcia, w tym biznesie łatwiej będzie o porażkę niż sukces.

więcej >

Biznes przenosimy do Internetu. To nie musi być trudne i drogie

Początkujący w tej dziedzinie przedsiębiorcy mają dziś dostęp do wielu platform i systemów, które pozwalają na szybką i w miarę bezproblemową przeprowadzkę do świata online.

więcej >

Własna firma od zera. Najczęściej popełniane błędy

Samodzielna księgowość czy wsparcie profesjonalisty? Jaką formę opodatkowania wybrać? Jak rozliczyć koszty? Każdy przedsiębiorca już na starcie mierzy się z mnóstwem niezrozumiałych zagadnień. Stawka w tej grze jest wysoka. Od odpowiedzi zależy sukces prowadzonej działalności.

więcej >

e-Biznes w czasie pandemii. Jak przenieść firmę do internetu?

Inwestycja: 0 zł, koszty: 0 zł, zaangażowanie: 100 proc. To przepis na szybkie i skuteczne przeniesienie biznesu do sieci. Dla wielu firm, które z powodu pandemii musiały zmienić zasady rynkowej gry, internet jest dziś jedyną szansą na przetrwanie.

więcej >
ZOBACZ POZOSTAŁE ARTYKUŁY
Wyłącz Adblocka, aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony.